Hotel Swing jest świetną bazą wypadową do poznania Krakowa i okolic. Idealne połączenie komunikacyjne z centrum Krakowa oraz innymi częściami miasta pozwoli Tobie i Twojej rodzinie na szybkie i wygodne podróżowanie. Wokół nas znajduje się wiele atrakcji, więc nawet jeśli pogoda nie dopisze na pewno nudy nie zaznacie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Park Wodny

To jeden z największych Aquaparków w Polsce i Europie! Obiekt posiada łącznie ponad 800 metrów zjeżdżalni zewnętrznych i wewnętrznych! Dodatkowo brodzik dla dzieci, wyspa piratów i statek, ścianki wspinaczkowe, Restauracja z barkiem mokrym w hali basenowej, a dla dorosłych Saunarium Park Wodny z ceremoniami saunowymi! Twoje pociechy i Wy będziecie pod wrażeniem!

 

Więcej

Krakowskie Zoo

Ulubione miejsce rekreacyjne krakowian. Zoo usytuowane jest w otoczeniu lasku wolskiego, co daje mu kameralny charakter. Dla najmłodszych zostało stworzone Mini Zoo, gdzie dzieciaki mają możliwość kontaktu ze zwierzętami. Mogą je samodzielnie nakarmić specjalną paszą, pogłaskać i zaprzyjaźnić się z nimi. Przy pobycie w Zoo koniecznie trzeba odwiedzić naszą podopieczną surykatkę Swingatkę.

Więcej

Multikino

Największy kompleks kinowy w Krakowie. Codziennie od godzin porannych seanse polskiego, światowego  oraz europejskiego kina dla całej rodziny.

Więcej

Centrum Zabaw Dziecięcych Gibon

Centrum znajduje się na poziomie -1 w Parku Wodnym. Świetnie zorganizowane miejsce do zabaw dające możliwość wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności ruchowych Twojego dziecka. Zabawę swoich pociech możecie obserwować z 2 przytulnych kawiarenek przy pysznej kawie.

Więcej

Sala Zabaw w Centrum Handlowym Entliczek

Obiekt usytuowany naprzeciwko naszego hotelu. Do dyspozycji dzieci oddaje bezpłatnie dużą salę zabaw, która dostarcza najmłodszym dzieciom niesamowitych doznań i wrażeń.

Więcej

Ogród Doświadczeń

Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema jest oddziałem Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, znajdującym się zaledwie 10 minut jazdy samochodem od naszego hotelu lub 30 minut pieszo. W sezonie ogród oferuje zwiedzanie, udział w warsztatach, pokazy spektakularnych eksperymentów naukowych.

Więcej

Muzeum Lotnictwa Polskiego

Gmach Muzeum znajduje się na terenie jednego z najstarszych europejskich lotnisk. Odwiedzając muzeum możemy spotkać się z nowoczesną techniką lotniczą, symulatorami lotu, historią awiacji i podziwiać zgromadzone statki powietrzne. Jest to idealnie miejsce dla małych techników oraz przyszłych pilotów.

Więcej

Smok wawelski

Twoja pociecha z pewnością zna legendę o Krakowskim Smoku Wawelskim. Na pamiątkę tej legendy u podnóża Wzgórza Wawelskiego ustawiono pomnik Smoka, który specjalnie dla Was jak za dawnych czasów może zionąć ogniem.

Więcej

Rejsy statkiem po Wiśle

Skąd najlepiej poznawać tajemnice Krakowa i rzeki Wisły, jak nie z barek wodnych? Podczas rejsu po Wiśle Twoje dziecko będzie miało okazję przenieść się w świat bajkowych przygód i opowieści o tym jaka naprawdę jest historia Smoka Wawelskiego, co skrywają zakamarki Smoczej Jamy i dowiedzieć się kto oprócz Krakowian żyje nad Wisłą.

Więcej